Rolety a žalúzie FAKRO

Vnútorné rolety a žalúzie FAKRO


Žalúzie FAKRO AJP, AJP-B, AJP-E - žalúzia AJP umožňuje reguláciu prestupu svetla do miestnosti pomocou zmeny naklonenia lamiel a zároveň je veľmi dekoratívnym doplnkom, ktorý chráni pred slnečným žiarením.

Roleta FAKRO ARS - roleta ARS je vyrobená z trvanlivej polyesterovej tkaniny v jednofarebnom i vzorovanom prevedení.

Roleta FAKRO ARP, ARP-E - roleta ARP ponúka ochranu pred priamym slnečným svetlom a poskytuje veľmi príjemné zatienenie podkrovných priestorov.

Roleta FAKRO ARF, ARF-E - zatemňujúca roleta ARF Sunset dosahuje plného zatemnenia miestnosti aj pri veľmi slnečných dňoch. Hliníkové vodiace lišty spoľahlivo zakrývajú okraje látky.

Plisovaná roleta FAKRO APS - plisovaná roleta APS je veľmi dekoratívny tieniaci doplnok. V miestnosti získame mäkkosť svetla a harmóniu farieb zladených s interiérom.

Moskytiéra FAKRO AMS - moskytiéra AMS je jediným doplnkom, ktorý je namontovaný na ostení, a nie na okne. Vyrobená zo sieťoviny zo sklených vlákien.

Vonkajšie rolety a markízy FAKRO


Markízy FAKRO AMZ, AMK, AME - Markíza AMZ je zhotovená z trvanlivého materiálu v šedom odtieni, odolného voči atmosferickým vplyvom.

Rolety FAKRO ARZ-H, ARZ-E, ARZ Solar, ARK-E - vonkajšia roleta ARZ, vďaka vonkajšiemu umiestneniu na strešnom okne, výrazne prispieva k ochrane podkrovné miestnosti pred prehriatím v slnečných dňoch.

Roleta FAKRO ARZ Werso spája vlastnosti štandardnej predokennej rolety a lamelovej žalúzie.Strešné okná FAKRO - Rolety a žalúzie FAKRO

 
Prihlásiť Registrovať
 
 
POLOHA: -- zvoľte svoju oblasť --
 

eStrechy.SK - On-line predaj stavebnín so špecializáciou na strechy

Velkoobchod Dopravné Kontakt strom kategórií Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov Cookies
Prevádzkovateľomzľavového elektronického trhoviska je spoločnosť i STAVBY s.r.o., IČO: 46960562, telefón: +420 774 888 500, e-mail: info@estrechy.sk.
Dopravu, zľavy a akcie poskytujú formou vlastnej ponuky špecializovaní výrobcovia a predajcovia na strešné systémy z uvedených skladov.

Copyright © 2004 - 2019 eStrechy.sk

Overte si ceny pre svoju oblasť: