DEKkleber

Jednozložková lepiaca a stierková hmota DEKkleber na báze cementu. DEKKLEBER je súčasťou systému ETICS DEKTHERM s tepelnou izoláciou z EPS F.

DEKkleber DEK
Výrobca: DEKTRADE a.s.
Variant: balenie 25kg
Balenie: 1 balenie
Dostupnosť: Skladom
Termín dodania: Do 2 dní
Spôsob platby: V hotovosti pri odbere tovaru
Dodacie podmienky Zadajte dopyt
zvolený rozmer / variant zľava bežná cena bez DPH predajná bez DPH predajná s DHP
balenie 25kg 41,02 % 7,90 € / balenie 4,66 € / balenie 5,59 € / balenie
Pri nákupe ušetríte za 1 balenie 3,89
KÚPIŤ: balenie  

DEKKLEBER - kontaktné zatepľovacie systémy

DEKkleberJednozložková lepiaca a stierková hmota na báze cementu.

Použitie

DEKKLEBER je súčasťou systému ETICS DEKTHERM s tepelnou izoláciou z EPS F. Používa sa na lepenie tepelnoizolačných materiálov na báze expandovaného polystyrénu a dosiek z minerálnych vlákien a v kombinácii s vhodným typom sklotextilnej mriežky na vytváranie základnej vrstvy na vonkajšom povrchu tepelnoizolačných materiálov pod fi nálnu omietku.

Farba - sivá.

Podmienky na spracovanie

Teplota podkladu a okolia musí byť od +5°C do +25°C. Podklad musí byť suchý, vyzretý, bez tvarových zmien, únosný, zbavený nečistôt (prach, olej, mastnota a pod.) a nesúdržných vrstiev. Po nanesení je treba chrániť pred priamym slnečným žiarením, vetrom a dažďom.
Pripravuje sa podľa návodu na obale výrobku.

Pokyny na použitie

Na rozmiešanie hmoty sa použije pitná voda, alebo voda spĺňujúca podmienky STN EN 1008.
Hmota sa pripraví postupným  vmiešaním obsahu jedného vreca (25kg) do cca 6-8 litrov vody vŕtačkou s nadstavcom (miešadlom), alebo kontinuálnou miešačkou. Doba miešania je 2-5 minút, po rozmiešaní sa hmota nechá cca 10-20 minút odstáť, opäť sa krátko premieša a môže sa aplikovať,

Spracovateľnosť lepiacej a stierkovej hmoty je 90 minút.

Lepenie

V prípade potreby penetrácie sa podklad pred lepením penetruje výrobkom weber.betonkontakt H716, alebo v prípade hladkých a nenasiakavých podkladov výrobkom weber.bond primer.Pri lepení dosiek tepelnej izolácie sa pripravená hmota nanáša po obvode dosky a v niekoľkých terčoch veľkosti dlane v ploche dosky tak, aby bolo prilepených najmenej 40 % plochy dosky (odporúčame naniesť maltu na 50-60% plochy dosky). Hrúbka lepiacej hmoty je cca 20-30 mm. Pokiaľ je podklad rovný, je možné nanášať celoplošne antikorovým zubovým hladítkom (zuby 10x10 mm). Lamely z minerálnej vlny sa vždy lepia celoplošným nanesením lepiacej hmoty antikorovým zubovým hladítkom (zuby 10x10 mm) na povrch lamiel, prípadne predom zatrených hmotou DEKkleber. Pri nanášaní lepiacej hmoty je nutné dbať na to, aby sa lepiaca hmota nedostala na bočné hrany dosiek.

Technický list - DEK-kleber stiahnuť

Osobný odber: Vo zvolenej oblasti nie je možný osobný odber


Dodanie stavebných materiálov na miesto určenia zákazníkom - v rámci celej Slovenskej republiky.

Osobný odber: Bratislava, Košice, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Martin, Michalovce, Nitra, Nové Zámky, Poprad, Prešov, Prievidza, Trenčín, Trnava, Žilina

U väčšieho množstva dopravné dohodou

 
Prihlásiť Registrovať
 
 
POLOHA: -- zvoľte svoju oblasť --
 

eStrechy.SK - On-line predaj stavebnín so špecializáciou na strechy

Velkoobchod Dopravné Kontakt strom kategórií Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov Cookies
Prevádzkovateľomzľavového elektronického trhoviska je spoločnosť i STAVBY s.r.o., IČO: 46960562, telefón: +420 774 888 500, e-mail: info@estrechy.sk.
Dopravu, zľavy a akcie poskytujú formou vlastnej ponuky špecializovaní výrobcovia a predajcovia na strešné systémy z uvedených skladov.

Copyright © 2004 - 2019 eStrechy.sk

Overte si ceny pre svoju oblasť: