Fasádna izolácia Rockwool Venti MAX

Tepelná vodivosť výrobku Rockwool Venti MAX: λD [W / mK] = 0,034. Tuhá izolačná doska na tepelné izolácie prevetrávaných fasád. Doska Venti MAX sa v prípade použitia na vonkajšie konštrukcie prevetrávaných fasád kotví príchytkami a tŕňmi.

Fasádna izolácia Rockwool Venti MAX ROCKWOOL (fasádna izolácia)
Výrobca: Rockwool, a.s.
Variant: tl. 180 mm - 600 × 1 000 mm
Balenie: 1,8 m2
Dostupnosť: Skladom
Termín dodania: Podľa kapacít
Dodacie podmienky Zadajte dopyt
zvolený rozmer / variant zľava bežná cena bez DPH predajná bez DPH predajná s DHP
tl. 180 mm - 600 × 1 000 mm 47,16 % 14,76 € / m2 7,80 € / m2 9,36 € / m2
Balenie 1.8 m2 (balenie) 26,57 € 14,04 16,85 €
Pri nákupe ušetríte za 1 m2 8,35
KÚPIŤ: balenie  

Minerálna izolácia Rockwool Venti MAX

Rockwool Venti MAX Tepelná vodivosť: λD [W/mK] = 0,034

Doska VENTI MAX je určená pre stavebné tepelné a protipožiarne izolácie vonkajších konštrukcií prevetrávaných fasád - s kotvením príchytkami a na tŕne, na vloženie do sendvičového muriva – s kotvením spínacími sponami.

Polotuhá doska Rockwool Venti MAX z kamennej vlny (minerálnej plsti) s integrovanou dvojvrstvovou charakteristikou, spájaná organickou živicou, v celom objeme hydrofobizovaná. Horná tuhá vrstva zabezpečuje lepšiu odolnosť proti mechanickému namáhaniu a prenikaniu vzduchu do izolácie z vetranej medzery fasády.

Prevetrávané fasády nachádzajú uplatnenie hlavne pri architektonicky zaujímavých projektoch, ktoré vsádzajú na nevšedné riešenia. Novinkou v oblasti tepelných izolačných materiálov pre tento druh fasád je polotuhá dvojvrstvová doska z kamennej vlny ROCKWOOL Venti MAX.

Doska Venti MAX sa v prípade použitia na vonkajšie konštrukcie prevetrávaných fasád kotví príchytkami a tŕňmi. Pri vkladaní do sendvičového muriva sa kotví pomocou spínacích spôn. Doska  má patentovanú dvojvrstvovú štruktúru a v celom objeme je hydrofobizovaná. Horná, tuhá, vrstva, s hrúbkou asi 20 mm, zabezpečuje lepšiu odolnosť proti mechanickému poškodeniu a prefukovaniu  izolácie vzduchom z vetranej medzery fasády.

Tepelné, zvukové a protipožární izolace ROCKWOOL - kontaktní fasády stiahnuť
Montážný postup FRONTROCK E stiahnuť
Technický list Frontrock E stiahnuť
Cennik ROCKWOOL stiahnuť
 
Prihlásiť Registrovať
 
 
POLOHA: -- zvoľte svoju oblasť --
 

eStrechy.SK - On-line predaj stavebnín so špecializáciou na strechy

Velkoobchod Dopravné Kontakt strom kategórií Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov Cookies
Prevádzkovateľomzľavového elektronického trhoviska je spoločnosť i STAVBY s.r.o., IČO: 46960562, telefón: +420 774 888 500, e-mail: info@estrechy.sk.
Dopravu, zľavy a akcie poskytujú formou vlastnej ponuky špecializovaní výrobcovia a predajcovia na strešné systémy z uvedených skladov.

Copyright © 2004 - 2019 eStrechy.sk

Overte si ceny pre svoju oblasť: