Samolepiaci podkladový pás GLASTEK 30 Sticker

GLASTEK 30 STICKER je vyrobený z SBS modifi kovaného asfaltu. Nosnou vložkou je sklená rohož. Pás má na hornom povrchu jemnozrnSamolepiaci podkladový modifikovaný pás GLASTEK 30 Sticker pre lepenie za studena. Asfaltový pás GLASTEK 30 Sticker je vyrobený z SBS modifikovaného asfaltu. Nosnou vložkou je sklenená rohož. Pás je na hornom povrchu opatrený jemnozrnným minerálnym posypom. Na spodnom povrchu je opatrený ochrannou snímateľnou fóliou.

Samolepiaci podkladový pás GLASTEK 30 Sticker GLASTEK
Výrobca: DEKTRADE a.s.
Variant: rola 10 m2
Balenie: 10 m2
Dostupnosť: Skladom
Termín dodania: Do 2 dní
Spôsob platby: V hotovosti pri odbere tovaru
Dodacie podmienky Zadajte dopyt
zvolený rozmer / variant zľava bežná cena bez DPH predajná bez DPH predajná s DHP
rola 10 m2 2,5 % 4,81 € / m2 4,69 € / m2 5,63 € / m2
Balenie 10 m2 (rola) 48,10 € 46,90 56,28 €
Pri nákupe ušetríte za 1 m2 0,14
KÚPIŤ: rola  

GLASTEK 30 STICKER je vyrobený z SBS modifi kovaného asfaltu. Nosnou vložkou je sklená rohož. Pás má na hornom povrchu jemnozrnný minerálny posyp. Na spodnom povrchu má ochrannú snímateľnú fóliu.

GLASTEK 30 STICKER sa obvykle používa ako spodný pás hlavnej hydroizolačnej vrstvy plochých striech. GLASTEK 30 STICKER je možné použiť aj ako poistnú hydroizoláciu alebo parozábranu plochých aj šikmých striech.

V prípade, že sa GLASTEK 30 STICKER použije ako spodný pás hlavnej hydroizolačnej vrstvy alebo ako poistná hydroizolácia, kladie sa priamo na tepelné izolácie z penových plastov (napr. EPS). Tie musia byť dostatočne pripevnené k podkladu.

V prípade, že sa GLASTEK 30 STICKER použije ako parotesná alebo poistná hydroizolačná vrstva, pod tepelnú izoláciu kladie sa na podklad opatrený penetračným náterom (napr. DEKPRIMER). GLASTEK 30 STICKER môže byť kladený aj na nosnú vrstvu z profi lovaného plechu.

GLASTEK 30 STICKER sa kladie pri doporučenej minimálnej teplote vzduchu 10 °C. Teplota podkladu by nemala klesnúť pod 10 °C. Pri nižších teplotách sa musí v jednom dennom zábere zrealizovať celá hydroizolačná vrstva vrátane navarenia vrchného asfaltovaného pásu.

 Glastek 30 Sticker  Glastek 30 Sticker

Skladovanie

Zvitky pásu je treba skladovať v zvislej polohe a musia byť chránené pred dlhodobými poveternostnými vplyvmi a UV žiarením.

Záruka 10 rokov

Výrobca poskytuje desaťročnú záruku na vodotesnosť, za predpokladu, že výrobok bol správne zabudovaný do konštrukcie.

Certifikát ISO 9001

Kvalita hydroizolačných pásov GLASTEK 30 STICKER je trvalo sledovaná a certifi kovaná systémom ISO 9001.

Záruční list - GLASTEK stiahnuť

Osobný odber: Vo zvolenej oblasti nie je možný osobný odber


Dodanie stavebných materiálov na miesto určenia zákazníkom - v rámci celej Slovenskej republiky.

Osobný odber: Bratislava, Košice, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Martin, Michalovce, Nitra, Nové Zámky, Poprad, Prešov, Prievidza, Trenčín, Trnava, Žilina

U väčšieho množstva dopravné dohodou

 
Prihlásiť Registrovať
 
 
POLOHA: -- zvoľte svoju oblasť --
 

eStrechy.SK - On-line predaj stavebnín so špecializáciou na strechy

Velkoobchod Dopravné Kontakt strom kategórií Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov Cookies
Prevádzkovateľomzľavového elektronického trhoviska je spoločnosť i STAVBY s.r.o., IČO: 46960562, telefón: +420 774 888 500, e-mail: info@estrechy.sk.
Dopravu, zľavy a akcie poskytujú formou vlastnej ponuky špecializovaní výrobcovia a predajcovia na strešné systémy z uvedených skladov.

Copyright © 2004 - 2019 eStrechy.sk

Overte si ceny pre svoju oblasť: