Parotesná zábrana DEKFOL N AL 170

DEKFOL N AL 170 je fólia DEKFOL N doplnená o reflexnú hliníkovú vrstvu. Hliníková vrstva výrazne zvyšuje faktor difúzneho odporu fólie a zaisťuje odraz časti sálavej zložky tepelného toku späť do vnútorného priestoru.

Parotesná zábrana DEKFOL N AL 170 DEKFOL
Výrobca: DEKTRADE a.s.
Variant: speciál - 1,5 x 50 m
Balenie: 75 m2
Dostupnosť: Na objednávku
Spôsob platby: V hotovosti pri odbere tovaru
Dodacie podmienky Zadajte dopyt
zvolený rozmer / variant zľava bežná cena bez DPH predajná bez DPH predajná s DHP
speciál - 1,5 x 50 m 0 % 1,73 € / m2 1,73 € / m2 2,08 € / m2
Balenie 75 m2 (rola) 129,75 € 129,75 155,70 €
Pri nákupe ušetríte za 1 m2 0,00
KÚPIŤ: rola  

Parozábrana DEKFOL N AL 170

DEKFOL N AL 170

Fólie DEKFOL N a DEKFOL N AL zvyšujú vzduchotesnosť a parotesnosť skladby. Fólie sa umiestňujú spravidla na nteriérovú stanu tepelnoizolačnej vrstvy. Predpokladom správnej funkcie je kvalitné zabudovanie, predovšetkým tesné zhotovenie spojov fólie a napojenie na ďalšie stavebné konštrukcie.

DEKFOL N je trojvrstvová fólia zložená z výztužnej PE tkaniny, ktorá je z oboch strán laminovaná polyetylénovou fóliou. Jednotlivé druhy fólie DEKFOL N sa líšia plošnou hmotnosťou a mechanickými vlastnosťami. Fólie typu SPECIAL sú klasifikované nižšou triedou reakcie na oheň.


DEKFOL N AL 170 SPECIAL je fólia DEKFOL N doplnená o reflexnú hliníkovú vrstvu. Hliníková vrstva výrazne zvyšuje faktor difúzneho odporu fólie a zaisťuje odraz časti sálavej zložky tepelného toku späť do vnútorného priestoru.

DEKFOL REFLEX N 150 je špeciálna viacvrstvová fólia s reflexnou vrstvou. Hliníková reflexná vrstva je nanášaná pokovovaním na vrstvu plastu, celý tento komponent je potom vystužený PE mriežkou a laminovaný PE fóliou. Krytím hliníkovej vrstvy plastom je dosiahnutá odolnosť voči oxidácii hliníkovej vrstvy, ku ktorej dochádza v prípade styku fólie s kovovými prvkami. Hliníková vrstva taktiež zaisťuje odraz časti sálavej zložky tepelného toku do vnútorného priestoru.

Pre využitie reflexných vlastností fólie DEKFOL N AL 170 SPECIAL je nutné v skladbe strechy na strane fólie s hliníkovou vrstvou vytvoriť vzduchovú vrstvu. V prípade, že je vzduchová vrstva medzi podhľadom a fóliou, orientuje sa fólia DEKFOL N AL 170 SPECIAL hliníkovou vrstvou smerom do interiéru, pokiaľ je vzduchová vrstva medzi tepelnou izoláciou a fóliou, tak sa hliníková vrstva orientuje smerom do exteriéru. V prípade použitia fólie DEKFOL N AL 170 SPECIAL je možné znížiť súčiniteľ tepelnej vodivosti vzduchovej vrstvy podľa postupu uvedeného v STN EN ISO 6946. Hodnota súčiniteľa tepelnej vodivosti vzduchovej vrstvy sa zníži cca o 60%. Súčasťou sortimentu sú doplnkové lepiace pásky radu DEKTAPE.

Technický list - DEKFOL N stiahnuť
 
Prihlásiť Registrovať
 
 
POLOHA: -- zvoľte svoju oblasť --
 

eStrechy.SK - On-line predaj stavebnín so špecializáciou na strechy

Velkoobchod Dopravné Kontakt strom kategórií Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov Cookies
Prevádzkovateľomzľavového elektronického trhoviska je spoločnosť i STAVBY s.r.o., IČO: 46960562, telefón: +420 774 888 500, e-mail: info@estrechy.sk.
Dopravu, zľavy a akcie poskytujú formou vlastnej ponuky špecializovaní výrobcovia a predajcovia na strešné systémy z uvedených skladov.

Copyright © 2004 - 2018 eStrechy.sk

Overte si ceny pre svoju oblasť: