Hydroizolačná fólia ALKORPLAN 35177

Strešné hydroizolačné fólie ALKORPLAN 35177 pre vytváranie strešných krytín pod záťažovou vrstvu plochej strechy dlaždíc alebo štrku, možno použiť pre tzv "zelené strechy". Hydroizolačné strešné fólie ALKORPLAN 35177 v hrúbke 1,5 mm je určená pre skladby vegetačných striech.

Hydroizolačná fólia ALKORPLAN 35177 ALKORPLAN
Výrobca: DEKTRADE a.s.
Variant: šedá,1,5mm,š.2,05m (30,75m2)
Balenie: 30,75 m2
Dostupnosť: Skladom
Termín dodania: Do 2 dní
Spôsob platby: V hotovosti pri odbere tovaru
Dodacie podmienky Zadajte dopyt
zvolený rozmer / variant zľava bežná cena bez DPH predajná bez DPH predajná s DHP
šedá,1,5mm,š.2,05m (30,75m2) 18,49 % 7,52 € / m2 6,13 € / m2 7,36 € / m2
Balenie 30.75 m2 (rola) 231,24 € 188,50 226,20 €
Pri nákupe ušetríte za 1 m2 1,67
KÚPIŤ: rola  

Hydroizolačná PVC fólia Alkorplan 35177 pre vegetačné strechy

Hydroizolačná fólia Alkorplan sú vyrobené z mäkčeného PVC. Sortiment fólií umožňuje realizovať rôzne varianty striech podľa spôsobu stabilizácie hydroizolačnej vrstvy. Fólie ALKORPLAN sú vhodné ako pre novo realizované skladby, tak aj pre rekonštrukcie. V sortimente fólií ALKORPLAN je rad doplnkových materiálov, uľahčujúce realizáciu štandardných detailov striech.

PVC fólia ALKORPLAN 35177 SO SKLENENOU VÝSTUŽNOU VLOŽKOU 1,5 m sa používa jako jednovrstvová povlaková krytina striech kladená voľne pod násyp kameniva, dlažbu a pod. Fólia ALKORPLAN 35177 v hrúbke 1,5 mm je určená na skladby vegetačných striech. Spoje fólií pod vegetačným súvrstvím musia byť uzavreté zálievkou. Je vhodná ako na nové skladby, tak i na sanácie starých striech.

 Alkorplan 3517x  Alkorplan 3517x

Stabilizácia PVC fólií lepením

Hydroizolačná PVC fólia ALKORPLAN 35178 S NAKAŠÍROVANOU PES ROHOŽOU v hrúbke 2,7 mm sa používa ako jednovrstvová povlaková krytina stabilizovaná k podkladu lepením rozohriatym asfaltom. Fólia nachádza uplatnenie ako pri sanáciách striech s pôvodnou asfaltovou krytinou, tak i v prípade realizácií nových skladieb. Na lepenie je možné použiť iba AOSI 85/25, prípadne AOSI 110/30.

Hydroizolačná PVC fólia ALKORPLAN 35179 S NAKAŠÍROVANOU PES ROHOŽOU v hrúbke 3,2 mm sa používa ako jednovrstvová povlaková krytina stabilizovaná k podkladu lepením. Je vhodná na nové skladby, ale aj na sanácie starých striech. K podkladu sa lepí PU–lepidlom.

Doplnkové hydroizolačné PVC fólie

Hydroizolačná PVC fólia ALKORPLAN 35170 BEZ VÝSTUŽE je homogénna fólia hrúbky 1,5 mm, ktorá sa používa na opracovanie detailov. ALKORPLAN 81114 je homogénna fólia v hrúbke 1,2 mm s protišmykovou úpravou na hornej strane. Je určená na realizáciu ochrannej a prevádzkovej vrstvy príležitostne pochôdznych častí plochých striech. Nenahradzuje povlaková krytinu.

Charakteristika sortimentu ALKORPLAN

Hydroizolačné fólie ALKORPLAN sú vyrobené z mäkčeného PVC. Vyznačujú sa výbornou rozmerovou stálosťou. Podľa spôsobu aplikácie používame niekoľko typov. Líšia sa nosnou vložkou (pozri tabuľku). Sú stále proti UV žiareniu, majú vysokú odolnosť proti prierazu, krupobitiu, odolávajú prerastaniu korienkov a sú samozhášavé.

Rozmerová stálosť hydroizolačných PVC fólií

Vďaka 30-ročným skúsenostiam s výrobou fólií z mäkčeného PVC sa dosahuje pri fóliách ALKORPLAN vynikajúca dlhodobá rozmerová stálosť. Tento fakt dokumentuje veľké množstvo úspešných realizácií na celom svete. Odolnosť proti UV žiareniu Fólie sú stabilizované proti účinkom UV žiarenia. Fólie ALKORPLAN vyhovujú požiadavkám na účinky umelého poveternostného starnutia a UV žiarenia.

Difúzne vlastnosti ALKORPLAN

Fólie ALKORPLAN sú charakteristické nízkou hodnotou faktoru difúzneho odporu.

Zvariteľnosť fólií ALKORPLAN

Fólie ALKORPLAN sa vyznačujú vynikajúcou zvariteľnosťou. Zvlášť významný je fakt, že táto zvariteľnosť je výborná aj po dlhom čase, čo sa pozitívne uplatní napríklad pri dopĺňaní nového prestupu na streche, a pod.

Odolnosť proti prerastaniu korienkov

Materiál používaný pri výrobe všetkých typov fólií je odolný proti prerastaniu korienkov. To umožňuje používať fólie všade tam, kde hrozí poškodenie hydroizolácie koreňmi rastlín. Fólia ALKORPLAN 35177 v hrúbke 1.5 mm vyhovuje požiadavkám testu FLL a je vhodná na izoláciu vegetačných striech.

Technický list - ALKORPLAN stiahnuť
Montážní návod - střešní fólie ALKORPLAN stiahnuť

Osobný odber: Vo zvolenej oblasti nie je možný osobný odber


Dodanie stavebných materiálov na miesto určenia zákazníkom - v rámci celej Slovenskej republiky.

Osobný odber: Bratislava, Košice, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Martin, Michalovce, Nitra, Nové Zámky, Poprad, Prešov, Prievidza, Trenčín, Trnava, Žilina

U väčšieho množstva dopravné dohodou

 
Prihlásiť Registrovať
 
 
POLOHA: -- zvoľte svoju oblasť --
 

eStrechy.SK - On-line predaj stavebnín so špecializáciou na strechy

Velkoobchod Dopravné Kontakt strom kategórií Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov Cookies
Prevádzkovateľomzľavového elektronického trhoviska je spoločnosť i STAVBY s.r.o., IČO: 46960562, telefón: +420 774 888 500, e-mail: info@estrechy.sk.
Dopravu, zľavy a akcie poskytujú formou vlastnej ponuky špecializovaní výrobcovia a predajcovia na strešné systémy z uvedených skladov.

Copyright © 2004 - 2019 eStrechy.sk

Overte si ceny pre svoju oblasť: